Jak można leczyć mięśniaki?

Mam 52 lata i mięśniaka podśluzówkowego ostatnio otrzymałam lek Femoston i od 18 lutego koszmar bardzo obfite krwawienia ze skrzepami i galaretą ,wczoraj po kontakcie z lekarzem odstawiłam lek i mam brać teraz Hemorigen 3 razy dziennie po 2 tabletki ,na tą chwilę nie ma poprawy i nie wiem co dalej.

Szanowna Pani, jeżeli leczenie farmakologiczne nie przyniesie efektu to można usunąć mięśniaka chirurgicznie