Jak można zatrzymać proces wypadania włosów?

Witam. Od 2 lat borykam się z wypadaniem włosów. Nie zmieniłam diety, nie choruje i nie przyjmuje leków. Stosowałam wiele witamin i odżywek ale to nic nie dało. Zauważyłam, że włosy zaczęły mi się przerzedać, ale widzę też nowe włoski które rosną. Jak można zatrzymać proces wypadania włosów?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi lub anemią.