Jak można zbadać odporność organizmu?

Witam. Jak można sprawdzić odporność swojego organizmu czy są jakieś badania które można wykonać żeby sprawdzić czy organizm jest odporny ?

Lek. Paweł Szadkowski

Zwykła morfologia krwi z rozmazem pokazuje nam, czy organizm działa prawidłowo. Kiedy parametry są w normie, oznacza to, że jesteśmy chronieni. Może sobie Pani oznaczyć proteinogram, stężenie poszczególnych klas przeciwciał, czy nie ma ich niedoborów.