Jak najlepiej przechowywać leki?

Witam przyjmuje 5 rodzajów leków: opacorden, vivacor, aspirin cardio, nonpres i piramil jak je najlepiej przechowywać. W domu temp 29 stopni

Lek. Paweł Szadkowski

Należy stosować się do zaleceń producenta (informacja na opakowaniu lub ulotce leku). Jeśli zacienione miejsce w pana domu nie spełnia warunków temperatury, można lek umieścić w lodówce gdzie temperatura powinna oscylować między 3-7 st.C. (również należy uwzględnić najniższą temp. jeśli została podana przez producenta).