Jak najlepiej schudnąć? Jakie ćwiczenia?

Mam 17 lat i 152 cm i ważę 46 chciałabym schudnąć, ponieważ mam grube nogi i brzuch. Nie ćwiczę na W-F ponieważ jestem chora na reumatyzm. Proszę o pomoc z góry dziękuje:)
17 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie potrzebujesz odchudzania, tym bardziej nie powinnaś podejmować go na własną rękę.
W związku ze schorzeniem, o którym napisałaś, doboru ćwiczeń powinnaś dokonać wraz z lekarzem, który dokładnie zna Twój przypadek, obecny stan zdrowia, kondycję i możliwości.
Niestety porada internetowa jest niewystarczająca.

Pozdrawiam