Jak nakłonić partnera do powrotu?

Byłam z chłopakiem 13 miesięcy, niestety on zerwał i zawalił mi się cały świat. zabronilam mu jechac na impreze bo tak bardzo jestem zazdrosna.. a sama wczoraj pojechałam i nic mu nie mowilam ale dlugo nie wytrzymalam bo pisal i o 3 odpisalam. wkurzyl się na mnie i zerwał. a ja nie wiem co mam dalej zrobić aby go odzyskać czuje straszn bol, niechęć do niczego, mam wielką ochote plakać.. czasem klocilismy sie ale byly tez cudowne chwile. bez niego nie dam sobie rady.

Psychologia

Każdy z nas ma swoją własną wolę i decyduje o sobie nie da się nakłonić nikogo do powrotu do związku jeśli nie będzie czuł się w nim dobrze i bezpiecznie. Wymagała Pani od partnera wierności sama nadużywają jego zaufanie.
Polecałabym kontakt z psychologiem lub psychoterapeutą, jeśli chce Pani popracować nad budowaniem właściwych relacji w związku.

Dzień dobry!

Każdy człowiek jest w ciągu swojego życia średnio w kilku związkach, więc i kilka razy przeżywa rozstanie. Zakończenie związku to zawsze wydarzenie trudne, bolesne - ale zawsze możliwe do przetrwania, do przeżycia. Czas goi rany, emocje stopniowo uspokajają się i powraca radość życia.

A może warto zastanowić się, co mogłaby Pani w sobie zmienić, nad czym pracować, aby w przyszłości unikać popełnianych wcześniej błędów? Może warto zastanowić się nad swoją zazdrością?

Pozdrawiam!