Jak należy interpretować te wyniki Holtera?

Odebrałem następujący wynik Holtera EKG. Średni HR 69 bpm, minimalny HR 54, maksymalny 117. Znaleziono 0 pauz >2.0 sek. Całkowita liczba pobudzeń VE wynosi 18552, w tym wystąpiło 1 rytmu VE i 0 par VE. Oraz 301 bigemini VE i 194 trigemini VE, całkowita liczba pobudzeń SVE 0. Całkowita długość AFib/AFlut 0 sek. Całkowita długość epizodów ST = 0 sek. Liczne pojedyncze pobudzenia przedwczesne komorowe, okresy bigeminii 1 salwa z 3 pobudzeń. Bez zaburzeń przewodzenia i patologicznych pauz. SDNN 137 Indeks SDNN 46, trójkąt 19, HF 95.2, LF 369.3, VLF 616.9 Jak należy interpretować te wyniki?

Szanowny Panie, wynik należy porównać z obrazem klinicznym. Interpretacją powinien zająć się lekarz prowadzący