Jak należy leczyć głosy w głowie?

Dzień Dobry mam głosy w głowie. Przeszkadza Mi to w pracy i nie pozwala się na niczym skupić. Jest Bardzo Ciężko. Szukam pomocy może leku który Mi pomoże.

Musi Pan na pilne się zgłosić do psychiatry. Proszę nie lękać się stygmatyzacji. Obecnie Ponad 2 miliony Polaków korzysta stale z pomocy psychiatry. Czym prędzej Pan zacznie leczyć dolegliwości tym efekt leczenia będzie lepszy.