Jak należy leczyć takie schorzenie?

Przewodnictwo we wloknach ruchowych i czuciowych lewego.n posrodkowego oraz we wloknach czuciowych lewego.n lokciowego miesci sie w normie.Wynik proby porownawczej ILD nie wskazuje ma uszkodzenie posrodkowego dystalnie w stosunku fo nadgarstka.Zwraca uwage to ze szybkosc przewodzenia we wloknach czuciowych n posrodkowego byla na dolnej granicy normy.Pyt moje jak to leczyc teraz?

Szanowny Panie, leczenie nie jest wymagane, szczególnie gdy wszystkie wyniki mieszczą się w granicy normy