Jak należy odczytać takie badanie usg piersi?

Witam proszę o interpretację opisu usg piersi. Z gory dziękuję za odpowiedź. Obie piersi o prawidłowej gruczołowej echostrukturze. W piersi prawej na godz 200 przy brodawce torbiel średnicy 10.4 mm. W piersi lewej na obwodzie na godzinie 900 zmiana ogniskowa o cechach drobnego gruczolaka lub gęstej torbieli mlekowej. Zmiana o śr 11.9 mm. Przybrodawkowo drobny torbiel o śr 5.27 mm, poza tym obie piersi bez zmian ogniskowych litych lub torbielowatych. Skóra i tkanka obu piersi prawidłowa w obrazie usg. Proszę o konsultacje.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ten wynik z chirurgiem -specjalistą chorób piersi. Prawdopodobnie nie będzie wymagana dalsza diagnostyka -jedynie obserwacja.