Jak należy pić DMSO?

Dzień dobry Jak pić DMSO 99,9 procent Chodzi mi czy to sie miesza z wodą czy czyste sie pije Jaka dawka itp?

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli chodzi o spożywanie tego typu produktów powinien pan stosować się do zaleceń producenta (ulotka, opakowanie). Sugeruję jednak zastanowić się nad zasadnością przyjmowania ww. preparatu i ewentualnie omówić to ze swoim lekarzem.