Jak należy rozumieć dodatkowe oznaczenie "AB" oraz zwroty "A- cz. centralna" i "B- cz. obwodowa"?

Proszę o wyjaśnienie wyniku badania guzka piersi: Rozpoznanie: Fibroadenoma - AB. Obraz makroskopowy: guz o budowie zrazikowej jak FA, A- cz. centralna, B- cz. obwodowa. Jak należy rozumieć dodatkowe oznaczenie "AB" oraz zwroty "A- cz. centralna" i "B- cz. obwodowa"?

Lek. Paweł Szadkowski

Fibroadenoma oznacza łagodny nowotwór piersi. Tak, oznaczenie AB odnosi się do cz. centralnej i obwodowej zmiany.