Jak należy zinterpretować takie wyniki?

Witam jak zinterpretować wyniki? Crp test ilosciowy winik 41.70 mg/l I na wynikach jest informacja norma pomiedzy 0-5 oraz badanie RF ilościowo <10 IU/ml wynik 14. Mam notoryczne bóle stanowi jak nie kolana to biodra to kostki u stopy i tak co jakiś czas różnie.

szanowna Pani parametry są podwyższone, jednakże wyniki należy odnieść do stanu pacjenta