Jak naprawić wyrządzone zło?

jak naprawic zlo ktore sie komus wyrzadzilo jezeli dane sytuacje mialy miejsce late temu i niestety nie mamy z ta osoba zadnego kontaktu pomimo starania sie "odszukania" tej osoby/osob.jak odkupic sie za swoje winy wybaczyc sobie?byly to wyzwiska wtracanie sie w czyis zwiazek

Pozdrawiam

Witam Panią. Warto zgłosić się do psychologa, żeby popracować nad pułapką niewybaczonej krzywdy. To trochę jak ciężko strawny posiłek, który potrzebuje Pani przetrawić z pomocą specjalisty. Wtedy będzie Pani mogła zobaczyć czy nadal coś w Pani domaga się zadośćuczynienia. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam serdecznie,
Opowiada Pani o tym sytuacji, w której kogoś skrzywdziła a teraz chciałaby to Pani naprawić. Jednocześnie okoliczności tego Pani nie umożliwiają. Warto popracować nad wybaczeniem samej sobie. W tym celu najlepiej udać się na wizytę u psychologa/psychoterapeuty.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska