Jak nazywa się zachowanie, w którym winą obarcza partnera?

Witam . Mam nie typowy problem z chlopakiem. Chodzi glownie o jego zachowanie i moje obawy ze dzieje sie cos nie dobrego a chcen tego uniknac nim bedzie za puzno? Generalnie chodzi o zachowanie w stosunku do mnie . Zakladam stuacja jade na weekend do mamy on zostaje u siebie. Bedac noc/dwie w domu nigdzie bie wychodzilam, nie bylam tylko siedzialam grzecznie w domu. On zas imprezowal, pil, bawil sie ! ( mi osobiscie to nie przeszkadzalo i nie bylo z mojej strony wypominania ), po powrocie atak z bez podstawny z jego strony ze bylam tu i tam, bawilam sie z tymi i tamtymi, napewno umowilam sie z kims, zdradzalam. A prawda byla zupelnie inna. No to on postepowal zupelnie tak jak mnie oskarzal i mimo iz z jego strony nic nie wyszlo staral sie zrzucic na moja wine ze ja tak postepowalam a on sie wybielal". Od paru miesiecy nurtuje mnie pytanie ? Jak nazywa sie taka objawa , czy badz nosi jakas nazwe taka objawa bo to nie jest normalne a weszlo mu w zycie codzienne i uprzyksza zycie. Jak mozna to zmienic i jak nazywa sie takie zachowanie. Prosze o pomoc

Witam,
nie rozpatrywałabym tego w kategorii objawów a raczej zazdrości i braku pełnego zaufania wobec Pani.
Zachęcam aby porozmawiała Pani szczerze z partnerem na ten temat. Omówiła swój punkt widzenia i wysłuchała jego. Potem warto wspólnie ustalić zasady i granice w Waszej relacji aby w przyszłości nie pojawiały się konflikty na tym tle.
Powodzenia!