Jak nie być tak zależna od chłopaka?

Witam, Mam 22 lata i jestem uzależniona od swojego chłopaka. Uwolniłam się na 2 miesiące od tego uczucia zajęłam się soba umiałam normalnie funkcjonować ale teraz znowu powróciło to uzależnienie. Chciałabym spędzać z nim każdą chwile, być blisko sprawdzać co robi nie mogę się na niczym skupić myślę tylko o nim. Bardzo mi ciężko z tym. Często płacze, nic mnie nie cieszy nie umiem zająć się sobą w dodatku cały czas odczuwam niepokój.. Co robić? , 22 lat

Dzień dobry
Pisze Pani o uzależnieniu i o stanie, gdy funkcjonowała Pani przez 2 miesiące poza tą relacją. Wydaje się, że gdy nie była Pani z chłopakiem, to był to taki moment, gdy było Pani bliżej siebie. Jak to się stało, że wróciła Pani do tego związku? Co tam Pani dostaje dla siebie, czego nie znajduje Pani poza nim? Jak wyglądają Pani inne relacje, obecne i z przeszłości? Jak to się stało, że stworzyliście taki związek? Może pomyśli Pani o profesjonalnej psychoterapii, by poszukać odpowiedzi? Pozdrawiam. Joanna Marciniak