Jak objawia się grzybica stóp?

Chciałem się zapytać czy jest to grzybica na poniższym linku zamieściłem zdjęcia. http://profile.imageshack.us/user/wilku01/images/detail/#198/dsc09669n.jpg
ponad rok temu

Zmiany widoczne na zdjęciu z dużym prawdopodobieństwem wywołane są grzybicą - wskazuje na to ich morfologia i charakterystyczna lokalizacja. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który zaleci odpowiednie leczenie. Polecam artykuły dostepne na naszej witrynie, dotyczące profilaktyki i leczenia grzybicy stóp.