Jak obliczyć dni płodne, by ich unikać?

Witam ja z takim zapytaniem bo miesiaczke miałam dnia 2 (p (do (6 ) pazdziernika to kiedy mi przypadaja dni plodne i kiedy moge sie kochac swobodnie z partnerem bardzo prosze o odp.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli Pani cykle są regularne np 28dniowe dni płodne przypadają w tym cyklu na okres od 12-20.10.2013. Pozostałe dni są w teorii niepłodne. Mówię w teorii, ponieważ wszystko to zależy od regularności Pani cykli.