Jak obliczyć dni płodne, by współżyć bez zabezpieczenia?

witam mam pytanie jesli kochalam sie z mezem od 11.10 do 21.10 bez zabezpieczenia jakie mam szane ze zaszlam w ciaze dodam ze okres mialam 29-30.09\6-7.10 ? i

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem ile trwają Pani cykle - to utrudnia ocenę. Warto jednak podkreślić iż stosunki odbywały się w okresie, także dni płodnych co dobrze rokuje co do ciąży.