Jak obniżyć popęd seksualny i nadmierną masturbację?

Witam ;) mam 19 lat i jestem prawiczkiem mój problem to nadmierna masturbacja,kiedyś robiłem do rzadko ale teraz nie umiem przestać niekiedy uda mi się zrobić to 2 razy a niekiedy muszę nawet 7 razy dziennie .przeszkadza mi to przez tą nadmierną masturbację spóźniam się do pracy czy jest na to jakiś lek tz jakieś tabletki które obniżą mój popęd?Kiedyś chodziłem do psychologa ale to nic nie pomogło ;(

Dzień dobry!

Istnieją leki obniżające pobudliwość seksualną. Pierwszym krokiem jest jednak zrozumienie przyczyn Pańskich trudności i postawienie ewentyalnej diagnozy, np. uzależnienia, masturbacji kompulsywnej czy innej. Zazwyczaj psychoterapia jest bardzo ważnym elementem leczenia/ wprowadzania zmian w swoim życiu, i poza wizytą u lekarza seksuologa zachęcam także do wizyty u psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!