Jak ocenić te objawy u 21-latka?

Dzień dobry. Mam problem ponieważ od jakoś połowy grudnia źle się czułem. W tym okresie umierał mój wujek w szpitalu i gdy go zobaczyłem to od razu sparaliżowało mnie całego i dostałem silnego ucisku w głowie. Nie mam pojęcia czy to od tego ale wolę poinformować. Dnia 29.12.2022 udalem się do lekarza rodzinnego, wykonując badania morfologii krwi oraz moczu: WBC [tys/ul] 9.45 ( 4.00 - 10.00 ) RBC [mln/ul] 5.04 ( 4.50 - 5.90 ) HGB [g/dl] 15.3 ( 13.5 - 18.0 ) HCT [%] 41.9 ( 36.0 - 49.5 ) MCV [fl] 83.1 ( 81.0 - 100.0 ) MCH [pg] 30.4 ( 26.5 - 34.5 ) MCHC [g/dl] 36.5 ( 32.0 - 36.9 ) PLT [tys/ul] 261 ( 150 - 400 ) RDW-SD [fl] 37.3 ( 37.0 - 54.0 ) RDW-CV [%] 12.5 ( 11.5 - 14.5 ) PDW [fl] 9.2 ( 9.0 - 17.0 ) MPV [fl] 8.9 ( 7.8 - 12.0 ) P-LCR [%] 15.7 ( 13.0 - 43.0 ) PCT [%] 0.23 ( 0.20 - 0.30 ) TSH3 1.805 [min. 0.270 max. 4.700 Glukoza 84 [70-99] mg/dl Cholesterol 116 [<200] mg/dl Cholesterol HDL 64 mg/dl Cholesterol LDL 33.20 mg/dl Trójglicerydy 94.0 [<150.0] mg/dl Aspat 22 [<40] U/I Alat 23 [<40] U/I Mocznik 24.29 [min. 13.00 max. 43.00] mg/dl Kreatynina 0.94 [min. 0.72 max. 1.18] mg/dl eGFR[MDRD] = 108.92ml/min/1.73m2 [min. 60] Badanie ogólne moczu Barwa jasno-żółta Odczyn pH 5.5 Ciężar właściwy 1.030 Białko [mg/dl] negatywny Cukier [mg/dl] negatywny Urobilinogen [mg/dl] w normie Bilirubina [mg/dl] negatywny Nitrite negatywny Leukocyty [WBC/ml] negatywny Erytrocyty [RBC/ml] - Ketony [mg/dl] negatywny Osad moczu Nabłonki płaskie - pojedyncze w polu widzenia Leukocyty - 0-2 wpw Erytrocyty wyługowane - 0-2 wpw Erytrocyty świeże - 0-1 w pwp Kryształy - moczany bezpostaciowe - nieliczne Śluz - pasma śluzu - dość liczne Wyczułem również gulkę na szyi i zacząłem się bać, że to chłoniak bo miałem podobne objawy ale bez utraty masy ciała. Więc postanowiłem wykonać badanie USG.: "Powiększonych węzłów chłonnych na obu bocznych powierzchniach szyi, w obu dołach nad i podobojczykowych nie zobrazowano. Na tylnej lewej powierzchni szyi tuż pod skórą widoczna plaska dobrze odgraniczona hiperechogeniczna struktura o wymiarach: 11x3mm sugerująca tłuszczaka. Ogólnie rzecz biorąc, czuje się źle, zmęczony, pocą mi się ręcę, stopy, co jakiś czas nagle myślę o jakimś momencie z życia bez żadnego powodu, ciężkość na klatce piersiowej i się ogólnie ciężko oddycha. Proszę, pokierujcie mnie dalej co mam robić bo nie mam pojęcia co mi jest i dolega... Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry, objawy sugerują na stres który Pan przeżył utracie bliskiej osoby z rodziny.

Wskazane było by udanie się na konsultację do psychiatry który oceni czy dolegliwości opisane są związane z utratą bliskiej osoby.

Również wskazana konsultacja kardiologa ze względu na objawy ciężkości na klatce piersiowej aby wyjaśnić i zdiagnozować przyczynę tych objawów które mogą być związane właśnie z pogrzebem lub z chorobą naczyniowa sercową.

Proszę ze sobą zabrać wszelką dokumentacje medyczną tym bardziej diagnostykę laboratoryjną i obrazową.

Pozdrawiam