Jak ocenić te wyniki badań przy migrenach?

Dzień dobry, mam 21 lat, jestem kobietą, ostatnimi czasy jestem nadmiernie przemecona (chociaż nie mam czym być zmęczona), mam często migreny z aurą, puchną mi kostki oraz jestem strasznie rozdrażniona. Polecono wykonać mi badania na TSH - wynik 4,11 (0,2 - 4,2). Czy na mój wiek jest to w porządku wynik?

Witam,

podany wynik jest w normie.

Opisane objawy oraz wynik badania wymaga konsultacji z lekarzem pierwszego kontaktu lub z neurologiem ze względu na opisane objawy.

Wymagana jest przede wszystkim dokładny zebrany wywiad i badanie fizykalne.

Sam wynik TSH jest nie wystarczający aby ustalić przyczynę opisanych przez Panią objawów które wymagają szerszej diagnostyki z krwi i jak wspomniałem dokładnego zebrania wywiadu i badania fizykalnego.

Pozdrawiam