Jak ocenić wynik badania Holterem u 27-latki?

Witam, proszę o interpretację wyników z holtera, "Podczas wykonywanego badania zarejestrowano 119775 Qrs'ów, Średni rytm HR wyniósł 101, Max rytm HR 160, Min rytm HR48, ponadto wykryto: 26pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych, 1048 tachykardii" dodam, że mam 27 lat i obecnie jestem w 6 tyg ciąży. Od okresu dojrzewania miewałam napady wysokiego pulsu jednak do tej pory nie było nigdy diagnozowane, maksymalne tętno jak mi towarzyszyło było ponad 220. (lekarz twierdził, że z wiekiem wyrosne). W 5 tyg ciąży miałam "napad wysokiego tętna" i wynosiło ono wówczas 182, po 4 dniach, po tym napadzie miałam założonego hotlera na jedną dobę.

Witam,

najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza prowadzącego który zna całą historię Pani choroby tym bardziej, że jest Pani w ciąży.

Lekarz wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe, zapozna się z wynikiem zaleci w razie konieczności dalszą diagnostykę lub konsultacje u innego specjalisty.

Pozdrawiam