Jak ocenić wynik krzywej cukrowej i insulinowej?

Dzień Dobry, Mam 26 lat i ostatnio robiłem krzywą cukrowa i insulinową, a oto moje wyniki: Glukoza: Na czczo - 86 Po 1h - 38 Po 2h - 76 Insulina: Na czczo - 4,2 Po 1h - 15,6 Po 2h - 7,2 Czy są to wyniki, które mogą sugerować cukrzycę lub choroby pokrewne? Dodam, że mam 26 lat, ważę 76kg i mam 182cm wzrostu. Podczas badanie czułem się dobrze od początku do końca. Roztwór 75g wypiłem dość szybko (maksymalnie 30 sekund). Podczas badania trochę spacerowałem (nie dużo, ale zrobiłem mały spacer wokół przychodni).

Witam,

brak informacji z jakiego powodu wykonano badanie, czy Pan choruje na przewlekłe choroby.

Wskazana wizyta u lekarza prowadzącego który przeprowadzi z Panem dokładny wywiad po nim badanie fizykalne oraz zapoznanie się w wynikiem badania.

Zastanawiam się nad wskazaniem aby powtórzyć badanie ze względu na fakt, że w trakcie badania wykonał Pan spacer który nie powinien się odbyć za nim nie zezwoli na to pracownik laboratorium, ten specer chociaż mały ale mógł obciążyć organizm.

Lekarz na wizycie po wykonaniu badania fizykalnego zaleci co dalej.

Pozdrawiam