Jak ocenić wynik TK u 29-latki?

Proszę o interpretacje TK: Badanie wykonano aparatem 64-rzędowym GE Optima 660,w warstwach 0,6mm. Zatoka czołowa P o zachowanej pneumatyzacji i drożności ujścia, z niewielkim przerostem błony śluzowej. Zatoka czołowa L o zredukowanej pneumatyzacji, z masywnym przerostem błony śluzowej i zmianami wysiękowymi, z niedrożnością ujścia. P komora zatoki klinowej o zachowanej pneumatyzacji, z niewielkim przerostem błony śluzowej w okolicy ujścia i torbielą retencyjna wielkości 1,5 cm. L komora zatoki klinowej o znacznie zredukowanej pneumatyzacji, z masywnym przerostem błony śluzowej i zmianami wysiękowymi, z niedrożnością ujścia. Sitowie o zredukowanej pneumatyzacji, z przerostem błony śluzowej. Zatoki szczękowe o zredukowanej pneumatyzacji, z masywnym przerostem błony śluzowej i zmianami wysiękowymi, z niedrożnością ujść. Lewostronne skrzywienie przegrody nosa Czy to coś poważnego?

Witam,

najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza który zlecił badanie ze względu, że zna Pani historię choroby.

Lekarz zapozna się dokładnie z płytką badanie i porówna je z badaniem które wykonał przed wystawieniem skierowania na TK i odpowie Pani na pytania.

Pozdrawiam