Jak ocenić wynik TK zatok u 59-latka?
proszę o interpretacje tk zatok Zatoki szczękowe powietrzne,kompleksy ujściowo-przewodowo drożne,koncentryczne pogrubienie śluzówki przyściennej ,zaleganie pienistek wydzieliny w zatoce lewej.Zatoki klinowe ze zgrubieniami śluzówki przyściennej ,w lewej poziom płynu.Ujście zatoki prawej niedrożne.Zatoki czołowe powietrzne ,zgrubienie śluzówki okolicy ujść z upośledzeniem ich drożności,Zmiany zapalne sitowia z obecnością komórek bezpowietrznych. z Poważaniem Arek

MĘŻCZYZNA, 59 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
wskazana wizyta stacjonarna do lekarza prowadzącego który zlecił badanie.
Lekarz przeprowadzi badanie podmiotowe i przedmiotowe, zapozna się z płytką badania TK i zaleci odpowiednie leczenie.
Interpretacja wyników odbywa się po wykonaniu badań podmiotowo przedmiotowego.
Pozdrawiam