Jak odbudować relacje z dziewczyną?

Jak mam wytłumaczyc kolezance o którą sie staram od 7 miesiecy że wszystkie moje głupie zachowania i nalegania bo byłem nachalny i bardzo chciałem z nią byc robiłem przez swoje zachowanie? Ona ma mnie za kogoś nienormalnego a ja po prostu nie umialem przestac o niej myslec i stąd moje nalegania, Dziś wiem, że było to bardzo głupie z mojej strony i więcej takich zachowań nie chce powtarzac. Lecz teraz nie wiem jak odbudowac z nią relacje abym mogł starac znowu o nią się,Ona nie chce mnie znac...

Witam,

Odrzucenie zawsze boli i trudno się z nim pogodzić. Należy zaakceptować, że nie dostanie Pan od drugiej strony tego, czego pragnie. Czasami jest to niemożliwe. Obsesyjne zajmowanie się jednym obiektem w fantazjach, sprawia że traci Pan szansę na przeżycie odwzajemnionego uczucia.
Może zamiast zadręczać się tym, co miałby Pan zrobić żeby ją odzyskać, zastanowiłby się Pan co takiego się dzieje, że nie potrafi Pan budować relacji?
Zachęcam do podjęcia psychoterapii indywidualnej.

Jeśli koleżanka wyraźnie stawia granice, warto na jakiś czas to uszanować i się wycofać. Da to zarówno jej czas na ochłonięcie i wyciszenie emocji, jak i Panu na zmianę. Z tego, co Pan pisze, oczekuje Pan zmian i reakcji już i trudno Panu cierpliwie zaczekać. Najpierw inwestycja, a dopiero potem zyski. Inaczej mówiąc to trochę jak z sadzeniem rośliny- nim będzie kwiat, najpierw długo rozwija się sama łodyga, potem liście, a dopiero na koniec, gdy się o roślinę dba, zakwita kwiat.

Widzę,że znów Pan pisze. I powtórzę po raz kolejny - proszę uszanować decyzję dziewczyny i dać jej spokój. To, że po raz trzeci, czy czwarty pisze Pan tutaj na portalu wskazuje, że Pana nachalność i natarczywość w dalszym ciągu jest na dużym poziomie mimo Pana deklaracji o zmianie. A w związku z tym nawet w kontakcie z tą dziewczyną będzie się ujawniać. Najlepiej będzie jak zgłosi się Pan na spotkanie z psychologiem i przepracuje z nim swoje problemy - przede wszystkim natarczywość w kontakcie społecznym. Pozdrawiam.