Jak odbudować zaufanie u chłopaka?

jak mam odubudowac zaufanie u chłopaka ktorego dwa razy zostawiłam i raz okłamałam

Witam,
Zaufanie budujemy w oparciu o doświadczenie w relacji, które to zaufanie potwierdza. Jeśli Pani kilkakrotnie dostarczyła chłopakowi doświadczeń podważających pewność i stabilność związku, to aby to "odrobić" potrzeba dużo kolejnych doświadczeń, korygujących poprzednie. Jeśli Pani i chłopak macie dużo wytrwałości to relacja oparta na szczerości i pewności może rozwiązać problem po jakimś czasie. Będzie to możliwe także, jeśli Pani uczciwie ze sobą porozmawia i odpowie sobie, czego Pani rzeczywiście chce, skąd pochodzą te wahania, wątpliwości, zmiany kursu. Jeśli trudno Pani samej odpowiedzieć sobie na te pytania, można skorzystać z kontaktu z psychologiem, który pomoże rozeznać się w tej skomplikowanej materii.
Pozdrawiam

Witam,

Zaufanie jest z natury bardzo kruche. Potrzeba czasu, aby je zbudować i jeszcze wiecej czasu, aby je odbudować po nadwątleniu. Sądzę, że dobrze byłoby, gdyby starała się Pani pokazac chłopakowi, że Pani na nim zależy, a jednocześnie dała mu czas i swobodę na to, aby mógł to zaufanie odbudować. Z pewnoscią nie byłoby dobrze niecierpliwić się lub pospieszać go. Wierzę, że Pani intencje w połaczeniu z próbą zrozumienia jego uczuć (po kłamstwie czy rozstaniu) i własnie czasem mogą przynieść pozytywne rezultaty.