Jak odchudzić brzuch na siłowni?

Mam 25 lat, ćwiczę od około 3 lat na siłowni. Moja waga to 88 kg, wzrost 176 cm. Wszystko wygląda dobrze, tylko nie brzuch, nie mogę spalić tej tkanki tłuszczowej na brzuchu żadnymi sposobami. Teraz zacząłem biegać około 40 min, 3 razy w tygodniu, ale spadła mi masa mięśniowa, a te zwały tłuszczu niewiele się zmiejszyły. Kupiłem nawet przyspieszacze spalania tłuszczu i nadal nic.
25 LAT ponad rok temu

Witam,

Proponowałabym Panu zapoznanie się z ćwiczeniami pokazanymi w materiałach video w portalu www.abccwiczenia.pl
Najistotniejsza jest regularność podejmowanych treningów.
Jeśli ćwiczy Pan sumiennie, dokładnie i systematycznie, efekty są kwestią czasu.
Trzymam kciuki za postępy.
Odnośnie menu, dobrze gdyby zechciał Pan zapoznać się z Piramidą Zdrowego Żywienia IŻŻ dla osób dorosłych:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite#g

Pozdrawiam ciepło