Jak odchudzić się po 5 ciążach?

Witam. Mam 39 lat przy wzroście 153 ważę 103 kg. Między czasie urodziłam 5 dzieci. Próbowałam wszystkich diet odchudzających i tabletek nic nie pomogło. Co mogła bym jeszcze zrobić aby schudnąć do prawidłowej masy ciała. Rozważam usunięcia części żołądka. Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry,

próbowanie wielu diet to jedno, jednak warto się przyjrzeć temu, czy aby napewno przyjmujemy odpowiednią ilość kalorii. Czasem wydaje nam się, ze jemy mało, a tak na prawdę spożywamy produkty wysokokaloryczne i tym samym nie chudniemy. Jeśli jesteśmy na deficycie kalorycznym i jesteśmy zdrowymi osobami to nie ma opcji, żeby nie schudnąć. Proszę odpowiedzieć sobie na pytania:

1. Czy je Pani odpowiednią ilość kalorii i trzyma się Pani tego co dietetyk ustalił.

2. Czy ma Pani problemy zdrowotne? warto sprawdzić cukier, tarczycę.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.