Jak odczuwać przyjemność z seksu?

Witam mam 19 lat i nie czuje prawie, że nic podczas seksu tylko w momencie orgazmu. Przez wiele lat się masturbowałem i staram się to ograniczać. Proszę o jakiś pomoc oraz wskazówki co robić. Prosiłbym, aby pójście do lekarza było ostateczną decyzja. Z góry dziękuje!

Szanowny Panie, na początku proszę całkowicie zrezygnować z masturbacji, powinno pomóc. Jeśli nie to proponuję konsultację u seksuologa