Jak odczytać mój rezonans głowy?

Dzień Dobry, bardzo proszę o interpretację rezonansu głowy bo wizytę mam u neurologa za pół roku a bardzo się denerwuje. W obu środkach półowalnych i istocie bialej okolokomorowej widoczne są liczne, różnej wielkości do 5mm T2 hiperintensywne obszary, bez restrykcji dywizji odpowiadające najprawdopodobniej roznoczasowym ognisko naczyniopochodnym niedokrwiennym.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wynik ten można zinterpretować jedynie razem ze znajomością stanu klinicznego pacjenta oraz po zbadaniu go. Pozdrawiam.