Jak odczytać mój wynik badania z kontrastem?

Witam otrzymałam wynik badania z kontrastem o tresci; powikszony prawy jajnik , wielkości C-C-3cm, A-p-4cm,TR-2cm.W tylnej części jajnika lita zmiana wzmacniająco się intensywnie pokontrastowo, wielkości c-c-2.5cm, A-p-2cm,TR-1.2. wykazuje pośrednią intesywność sygnału- zależnych. podejrzenie Tu ovarii dex. umiarkowanie zwiększona ilośc płynów w miednicy mniejszej z nasileniem w otoczeniu jajnika prawego.macica w tyłuzgienciu. Co to oznacza taki wynik z góry bardzo dziękuje

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z ginekologiem o specjalista onkologii ginekologicznej.