Jak. odczytać mój wynik tk?

Proszę o interpretację wyniku Proszę o przetłumaczenie z polskiego na polski. Badanie 0-0429) TKJ brzuszne) z miednicą bez I po Lvpodanlu 80 ml lomeron, badanle wielofazowe zt wydalnicza Nleokreślony nerek. zanik nerkl pr najprawdopodobniel na tie blizn po zabiegach na Obecne bad. pierwsze, bez wglądu do poprzednlch Nerk polożone typowo dwie t. nerkowe, t właściwa odchodzi typowo, waska. Nerka prawa 9,5x4 cm, u naczyniona przez zakontarstowana, bez zężen. słabo zakontrastowana proksymalnie, T. dodatkowa odchodzi tuz poniżej własciwej, b. drobna, dystalnle prawidłowo zakontrastowana Nerka prawa o węższej w. miąższowej, zachowane zóżnicowanie korowo-rdzeniowe, ale porówanwczo słablej sle kontrastuje. Z opóżnieniem wydziela mocz, po 10 mm brak zakontrastowanego moczu w miedniczce,jedynie w kielichach Miedniczka i początkowy odc. moczowodu z iedniczka szerszy, miedniczka 3 cm., w dalszym odc. Szer. 6-f mm Nie można ocenic moczowodu na poz. przylegania do t. biodrowej wsp. prawej, możliwe że w nacieku w przebiegu odcnkowego zapalneia aorty. Aorta dystalnie , od poziomu tuz powyżej t. k. g. i na poz. podziału o pogrubiałej scianie od str. brzusznej . grubości do 6 mm. Przejście zmian na t. biodrowa wsp. prawa na całej długości Prawidłowe zakontrastowanie aorty i t. k. dolnej. Nie mozna ocenić zakontrastowania w f. tętniczejtt. biodrowych - ze wzgl na inny protokót skanowania Nerka lewa 11.5x6 cm. T. właścia odchodzi typow, prawidlowo zakontrastowan. T. dodatkowa drobna, odchodzi powyzej własciwej, prawidłowo zakontrastowan Prawidłowy nefrogram nerki, bez zastoju Pojedyncza torniel korowa śr. 9 mm. Pęcherz moczowy gladkoscienny Wątroba o wydłuzonym pr. płacie, w wym. c-c 17,5 cm, bez zmian ogniskowych, bez cholestazy Pęcherzyk żólćiowory, dystalnie , do połowy dł. wypełniony gestsza treścią, lub dużym żłogiem, na granicy z prawidłowa gęstoscia żółci drobne zwapnienie Pżw nieposzerzony We wnęce watroby kilka wężlłow chlonnych, w osi krótkiej do mm. Kika przyżoładkowo do 6 7 wezłow chionnych mm Przyaortalnie na poziomie zmian i wzhuz t. biodroowej wsp. prawej kilka wężłow c do 4 mm Jchyłki esicy. Bez wolnego płynu w miednicy Kości bez destrukcji. bjęte badaniem pola plucne bez zmian litych niosek ogr rubienia ściany_przedniej aorty dystalnie z przejściem zmian na prawa t.biodrowa wsp

Szanowny Panie, szkoda że nie podał Pan żadnych danych klinicznych. Bez tego nie jestem w stanie stwierdzić z czego może wynikać pogrubienie. Być może to zmiany miażdżycowe albo pogrubienie mięśniówki