Jak odczytać moją tomografię?
Dziś odebrałam wyniki tomografii. Wyszedl torbiel przegrody przezroczystej (o szer. do 4 mm; wrodzona anomalia rozwojowa). Asymetria szerokości zatok poprzecznych i esowatych: dominującą drogą odplywu krwi żylnej z jamy czaszki jest strona lewa. Szeroki otwór żyły szyjnej po stronie lewej. Wizyta u neurologa dopiero w czwartek. Dodam, ze zmagam sie ze straszliwym bólem z tyłu głowy po lewej stronie.

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, objawy mogą wynikać z obecności torbieli (rodzaj żeński, nie męski)