Jak odczytać moje tk głowy?
Witam,pół roku temu miałam robione TK glowy z powodu chorowania od 12lat na padaczkę pourazową. Po uzyskaniu wyniku udalam się do neurologa.Doktor stwierdził że wynik nie jest zły i mam się nie martwić.Jednak opis jest dla mnie " czarną magią". W obu płatach czołowych i lewym skroniowym w podkorowej istocie pojedyncze drobne ogniska wlk.3mm,hyperintensywne w T2,Pd,Flair,izointensywne w T1 nie wykazujące wzmocnienia po podaniu kontrastu.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Proszę skonsultować ten wynik z lekarzem, który kierował Pana na to badanie.