Jak odczytać moje wyniki badań krwi i moczu?

Prosiła bym o odczytanie moich wyników badań krwi i moczu gdyż do lekarza mam umówiona wizytę dopiero za kilka dni . Leukocyty 5,26 tys/ l Erytrocyty4,22mln/ l Hemoglobina 11,7 g/dł Hematokryt 34,6% MCV 82,0 fl MCH 27,0 kg MCHC 33,8 g/dł Płytki krwi 177 tys/ l RDW-CV 15,8% PDW 14,5% MPV 11,00 fl P-LCR 32 Neurofile 4,20 tys/ l Limfocyty 0,69 tys Monocyty 0,35 tys Eozynofile 0,01tys Bazofile0,01 tys Neurofile 79,8% Limfocyty 13,1% Monocyty 6,7% Eozynofile 0,2% Bazofile 0,2%. MOCZ: lekko metny, ciemnozolty, ciężar właściwy 1,039 Ph 5 Glukoza nieobecna Ketony ślad Białko slad Azotyny nieobecna Erytrocyty w normie Leukocyty wykryto Jabłoński płaskie d.liczne Leukocyty0-1 wp Bakterie nieliczne Moczany bezpostaciowe liczne Kreatynina 0,40mg/dł EGFR>90 ML/MIN/1,73M2

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od objawów oraz innych dolegliwości na które Pani cierpi. Na pierwszy rzut oka nie ma nic niepokojącego w tych wynikach. Pozdrawiam.