Jak odczytać następujące wyniki mojej mamy?

Witam, proszę o wyjaśnienie wyników mojej mamy: Carcinama invasium(NST) G-2 mammae Podtyp Luminal A, B5 Ki 67( )2%komórek RECEPTORY ER(3 ),100%komórek TOTAL SCORE 8/8 positive PGR (3 ) 90%komórek TOTAL SCORE 8/8 PISITIVE HER, - 2(0 )ujemny.Prosze o odp. Dziekuje i pozdrawiam

Szanowna Pani jest to rak inwazyjny o średnim stopniu zróżnicowania. Obecność receptorów będzie warunkowała odpowiednie leczenie