Jak odczytać prawidłowo ten wynik tk głowy?

witam poraz kolejny, cd moich meczarni ze tak powiem,mialem robione badania na kile,wynik ujemny,na rzezaczke tez niemam,przy najblizszej okazji ponowie oba badania,badanie na hiv tez robilem ,wynik badania:niereaktywny,dzisiaj mialem robiona gastroskopie,rozpoznanie w badaniu jest takie wg wydruku:K21.9 zarzucanie zoladkowo-przelykowe bez zapalenia przelyku, K44.9przepuklina przeponowa bez niedroznosci lub zgorzeli,dzis odebralem tez wynik tk glowy,wg wydruku: w badaniu zwraca uwage poszerzona przestrzen plynowa przymozgowa polozona do przodu od podstawnej czesci plata skroniowego lewej polkuli mozgu.zmiana o wymiarach 27x17mm i drobne zmiany sluzowkowe czesci komorek sitowych (teraz chociaz wiem dlaczego mi caly czas piszczy czy dzwoni w lewym uchu juz od 2lat) reszta opisu badania ok,prosze o wyjasnienie tych badan w jak najprostrzy sposob... jedna rzecz ktota przykula moja uwage jest taka ,ze byc moze dziwnie to zabrzmi ale kupilem mocniejsze papierosy,wypalilem moze pol paki i w pracy przy uniesionych obydwu rekach na wysokosc glowy pod obciazeniem ok /-30kg w momencie zcierply mi obie rece a wlasciwie ramiona (rece i ramiona ulozyly mi sie na wysokosci gliwy w krztalt przewroconej litery E) poczulem tak jak by na calej lini ramion cierplo mi wszystko,druga rzecz to bardzo silny bol prawej lydki tak jak by mi ktos przestrzelil w tym miejscu na wylot,taki bol jak by mialy mi miesnie zlamac piszczel i momentami w obydwu nogach od piszczeli w dol jak by mialy zaraz poprostu przestac dzialac(dziwne mrowienie i dretwienie) i spokoj, czyzby cisza przed burza? niewiem czy juz pisalem i czy to mozliwe ze oderwal mi sie lub cos skads i wedruje po moim ciele i przez to czuje bol w roznych miejscach? bol bardzo podobny do tego co czuje na wysokosci serca tylko po prawej stronie,jezeli pijawia mi sie jeszcze jakies dziwne objawy to je opisze a tymczasem dziekuje serdecznie za czytanie i kazda odpowiedz na moje."dolegliwosci" tak sobie mysle moze wezwe egzorcyste i wygoni to wszystko... hehe

Szanowny Panie, nie potrafię pomóc z poziomu portalu. Proszę omówić wyniki z lekarzem prowadzącym