Jak odczytać swój wynik hormonów?

Witam mam prośbę o rozczytanie wyników . W styczniu tego roku TSH wynosiło 1,360 uU/ml powtórzyłam wynik teraz w październiku TSH 0,646 uU/ml FT4 18,5 Chciała bym się dowiedzieć czy te wyniki świadczą o nadczynnosci tarczycy ponieważ mam wszystkie objawy oraz bardzo dużo schudłam . Proszę o odpowiedz ...

Interpretacja wyników badań zawsze musi odbywać się w doniesieniu do stanu klinicznego pacjenta i badania lekarskiego oraz potrzebna jest znajomość przyjętej jednostki, w której podano wyniki badań laboratoryjnych (fT4 - ng/l? pmol/l?). Podane objawy mogą świadczyć o chorobie, proponuję wizytę u lekarza endokrynologa, który oceni Pani stan zdrowia i w razie konieczności pogłębi diagnostykę i poprowadzi leczenie. Pozdrawiam