Jak odczytać taki zapis w badaniu eeg?

Proszę o interpretację wyniku eeg, dodam, że chodzi o dziecko Czynność podstawowa zachowana skłąda się w okolicy ciemieniowo potylicznej z fal alfa 8/10 HZ o amplitudzie do 30 uv i fal beta. Rz obecna Na ty tle w obu ok. skroniowych pojawiają się fale theta 5/6 hz o aplitudzie wyższej od czynności podstawowej Hv i Fs nie aktywuje krzywej

szanowna Pani nie analizujemy takich wyników przez internet, wymagana jest konsultacja z lekarzem prowadzącym