Jak odczytać takie badania Holtera?

Proszę o interpretację wyników holdera. Otrzymałam dwie różne intepretacje wyników. Jeden lekarz stwierdził że nie są dobre wyniki. Drugi że są dobre. Mam 30 lat. Za sobą ciężkie przebycia wirusa grypy i ebv. Odczuwam kołatania serca. Ból w kostkach u stóp. Ponad przejście dla mnie parę kroków to wyzwanie. Jestem po nich bardzo zmęczona. Wyniki holdera: 98169 Qrsów Średni rytm HR 73 Max rytm HR 129 Min rytm 47 Pojedynyczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 33 4 tachykardie 2 bradykardie 1864 pobudzen komorowych: 1808 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 23 trigemie. Z góry bardzo dziękuję za intepretacje wyników.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. A z jakiego powodu badanie było wykonywane? Radziłbym skonsultować się z kardiologiem.