Jak odczytać ten wynik PET męża?

Proszę bardzo o interpretację wyniku. Mąż zachorował na nowotwór Ewinga w 2011 r. Do tej pory było wszystko ok. Dzisiaj odebraliśmy wynik PET na którym jest napisane: stwierdza się wzmożony metabolizm FDG w obrębie migdałków podniebiennych o SUV MAX do 7,6, fałdów głosowych o SUV MAX 6,7. Węzły chłonne niepowiększone, niepobudzone. Stwierdza się wzmożony metabolizm FDG w obrębie odbytu o SUV Max 6,8. Węzły chłonne niepowiększone, niepobudzone.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. To badanie może być interpretowane jedynie w odniesieniu do stanu klinicznego oraz wyników innych badań.