Jak odczytać właściwie moje rtg płuc?
Witam proszę o interpretacje wyniku Rtg płuc Wnęka lewa ppszerzona-tu do dalszej diagnostyki. Niewielkie zacienienie obu zachyłków przeponowo żebrowych. Sylwetka serca i aorta w normie. Pilne

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, dlaczego badanie zostało wykonane? Co Pani dolega? Czy choruje Pani na coś przewlekle? Bez danych klinicznych nie analizuje się wyników badań