Jak odczytać wynik insuliny i glukozy we krwi?

Witam serdecznie, Proszę o interpretację moich wyników insuliny i glukozy we krwi po 3-punktowym badaniu 75ml. Insulina na czczo: 5,5, po godz. 32.8, po 2 godz. 22.0 Glukoza: na czczo: 81, po godz. 81, po 2 godz. 70. Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie ale dodam że mam niedoczynność tarczycy (Hashimoto), mam 28 lat, prawidłowe BMI. Prosiłam o interpretację już dwóch lekarzy i każdy mówi coś innego. Bardzo proszę o pomoc.

Podane wyniki badań odbiegają od normy, jednak interpretacja wyników powinna odbywać się zawsze w odniesieniu do stanu klinicznego pacjenta, prezentowanych objawów i szczegółowego badania. Sugeruję udanie się do specjalisty endokrynologa/diabetologa celem pogłębienia diagnostyki.