Jak odczytać wyniki badań moczu w 17. tc?

Witam. Jestem obecnie w 17 tygodniu ciąży. Wczoraj wykonałam badanie moczu i wyniki, jakie otrzymałam, są następujące: kolor: żółty, przejrzystość: mętny, białko, glukoza, bilirubina ujemny , ph: 7, ciężar właściwy:1.015, urobilinogen: 0,2 ,erytrocyty: ślad, nablonki płaskie-pojedyncze , leukocyty: 11-20,erytrocyty: 2-5; pasma śluzu: pojedyncze. bakterie bardzo liczne, fosforany bezpostaciowe bardzo liczne, osad moczu: *****. Z góry dziękuję za wszelkie informacje i sugestie. Pozdrawiam KOBIETA

Lek. Paweł Szadkowski

Najprawdopodobniej jest to bezobjawowe zapalenie pęcherze. Powinna Pani z wynikiem udać się do lekarza, który przepisze konieczne leczenie.