Jak odczytać wynik po zabiegu łyżeczkowania?

Witam potrzebuje pomocy w odczytania wyniku badania patomorfologicznego po zabiegu łyżeczkowania, pełne rozpoznanie: residua deciduae et ovi post abortum. Mola hydatidosa partis villorum. Grupa I wg Hartiga i Sheldona. Fragment embryonis.

Lek. Paweł Szadkowski

Resztki doczesnej i jaja płodowego po poronieniu. Zaśniad groniasty. Tkanki płodu. Z wynikiem proszę się udać do ginekologa.