Jak odgonić negatywne emocje i cieszyć się chwilą?

Jak odgonic negarywne emocje I cieszyc sie chwila? I Nie zajadac stresu, powodujaca wahania wagi

Najlepsze efekty przyniesie psychoterapia poznawczo-behawioralna. Zanim jednak Pani się zdecyduje proszę spróbować relaksacji - najlepiej przed spaniem, np. treningu autogennego Schultza (na pewno wpisując tą nazwę w przeglądarce znajdzie Pani wideo z całym treningiem.