Jak odnaleźć bratnią duszę i partnera?

Mam 22 lata i jestem dziewicą. Coraz częściej myślę o śmierci i starości. Boję się, że umrę w samotności i już nigdy żaden chłopak na mnie nie spojrzy. Boję się, że niedługo się zestarzeję i będę mogła popatrzeć na chłopaków tylko w gazetach. Jestem osobą nieśmiałą z zahamowaniami. Nie chcę być kobietą. To tylko same problemy. Kto może mi pomóc w znalezieniu bratniej duszy płci męskiej?

Witam, jest wiele sposobow na poznanie płci przeciwnej. W Pani przypadku jednak przyczyna prawdopodobnie ma głębsze psychologiczne podłoże. Zachęcam do wizyty u psychologa i przyjrzenie sie swojej nieśmiałości i zachamowaniom, na pewno pomoże to Pani odblokować sie. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Jeżeli chce Pani zmienić swój sposób przeżywania/funkcjonowania to namawiam na konsultacje u psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego (NFZ), prywatnie.