Jak odpowiednio stosować krążek dopochwowy?

Krążek wyjęty tydzień wcześniej Witam stosuje krążki Ginoring omyłkowo wyjęłam go tydzień wcześniej czyli 21 maja zamiast 28 maja, krwawienie wystąpiło. Dopiero teraz zorientowałam się,że krążek miałam 2 tygodnie nie 3.. Czy mam wyjąć krążek 18 czerwca? Wszystko będzie w porządku?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę założyć nowy krążek po tygodniowej przerwie i stosować go 3 tygodnie. Należy go wyjąć 18 czerwca. Wszystkie będzie w porządku.